DF6-7P-3.96C
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF6-7P-3.96C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 7POS 3.96MM
Fitxak: 1.DF6-7P-3.96C.pdf2.DF6-7P-3.96C.pdf3.DF6-7P-3.96C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
DF6-7P-3.96Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF6-7P-3.96C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 7POS 3.96MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246868 pcs Datuen fitxa 1.DF6-7P-3.96C.pdf2.DF6-7P-3.96C.pdf3.DF6-7P-3.96C.pdf
Series DF6 Errenkada tartea -
Pitch 0.156" (3.96mm) Packaging Bulk
Beste izenak 546-0007-8-00 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 7 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Board Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 7 Position Rectangular Housing Connector Board-In White 0.156" (3.96mm)