DF58-2S-1.2C
HiroseHirose
DF58-2S-1.2C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF58-2S-1.2C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 1.2MM 2POS
Fitxak: 1.DF58-2S-1.2C.pdf2.DF58-2S-1.2C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF58-2S-1.2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF58-2S-1.2C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RCPT 1.2MM 2POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 529979 pcs Datuen fitxa 1.DF58-2S-1.2C.pdf2.DF58-2S-1.2C.pdf
Series DF58 Errenkada tartea -
Pitch 0.047" (1.20mm) Packaging Bulk
Beste izenak H125486 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 2 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Closed End
Mota atxikitzea Friction Lock Deskribapen zehatza 2 Position Rectangular Housing Connector Socket Natural 0.047" (1.20mm)