DF57-2S-1.2C
HiroseHirose
DF57-2S-1.2C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF57-2S-1.2C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 1.2MM 2POS
Fitxak: 1.DF57-2S-1.2C.pdf2.DF57-2S-1.2C.pdf
  • Mezua
DF57-2S-1.2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF57-2S-1.2C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RCPT 1.2MM 2POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3897 pcs Datuen fitxa 1.DF57-2S-1.2C.pdf2.DF57-2S-1.2C.pdf
Series DF57 Errenkada tartea -
Pitch 0.047" (1.20mm) Packaging Bulk
Beste izenak DF572S12C
H11894
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 2 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Swing Lock Deskribapen zehatza 2 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.047" (1.20mm)
Harremanetarako mota Female Socket Kontaktua amaitzea Crimp
Konektore mota Receptacle Kolore White
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF57-2P-2.4V(21)
DF57-2P-2.4V(21)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 2.4MM 2POS SMD
Stockean: 3287 pcs
Deskarga: DF57-2P-2.4V(21).pdf
RFQ
DF57-3S-1.2C
DF57-3S-1.2C
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RCPT 1.2MM 3POS