DF52-4P-0.8C
HiroseHirose
DF52-4P-0.8C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF52-4P-0.8C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 0.8MM 4POS
Fitxak: 1.DF52-4P-0.8C.pdf2.DF52-4P-0.8C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF52-4P-0.8Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF52-4P-0.8C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 0.8MM 4POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 340004 pcs Datuen fitxa 1.DF52-4P-0.8C.pdf2.DF52-4P-0.8C.pdf
Series DF52 Errenkada tartea -
Pitch 0.031" (0.80mm) Packaging Bulk
Beste izenak H125085 Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 4 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Friction Lock Deskribapen zehatza 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.031" (0.80mm)