DF4-14P-2R28
HiroseHirose
DF4-14P-2R28 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF4-14P-2R28
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 14POS AWG28 STRAIGHT
Fitxak: DF4-14P-2R28.pdf
  • Mezua
DF4-14P-2R28ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF4-14P-2R28 fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 14POS AWG28 STRAIGHT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6575 pcs Datuen fitxa DF4-14P-2R28.pdf
Wire Gauge 28 AWG, Stranded Series DF4
Errenkada tartea - Packaging Bulk
Beste izenak *DF4-14P-2R28
H2639
Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Closed End
Deskribapen zehatza 14 Position Individual Wires Connector Black IDC 28 AWG, Stranded Through Hole Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Tin Konektore mota Individual Wires
Kolore Black Kable amaitzea IDC
Cable Pitch 0.079" (2.00mm) Kontseiluko alboetan 0.079" (2.00mm)