DF4-10P-2R26
HiroseHirose
DF4-10P-2R26 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF4-10P-2R26
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 10POS AWG26 STRAIGHT
Fitxak: DF4-10P-2R26.pdf
  • Mezua
DF4-10P-2R26ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF4-10P-2R26 fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 10POS AWG26 STRAIGHT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5611 pcs Datuen fitxa DF4-10P-2R26.pdf
Wire Gauge 26 AWG, Stranded Series DF4
Errenkada tartea - Packaging Bulk
Beste izenak *DF4-10P-2R26
H2621
Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 10
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Closed End
Deskribapen zehatza 10 Position Individual Wires Connector Black IDC 26 AWG, Stranded Through Hole Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Tin Konektore mota Individual Wires
Kolore Black Kable amaitzea IDC
Cable Pitch 0.079" (2.00mm) Kontseiluko alboetan 0.079" (2.00mm)