DF3AA-10EP-2C
HiroseHirose
DF3AA-10EP-2C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF3AA-10EP-2C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HOUSING 10POS 2MM
Fitxak: 1.DF3AA-10EP-2C.pdf2.DF3AA-10EP-2C.pdf3.DF3AA-10EP-2C.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF3AA-10EP-2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF3AA-10EP-2C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HOUSING 10POS 2MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF3 Errenkada tartea -
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak *DF3AA-10EP-2C
DF3AA10EP2C
H4059
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 10 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)