DF3A-13P-2DSA
HiroseHirose
DF3A-13P-2DSA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF3A-13P-2DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN
Fitxak: 1.DF3A-13P-2DSA.pdf2.DF3A-13P-2DSA.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
DF3A-13P-2DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF3A-13P-2DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 13POS 2MM VERT TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 229639 pcs Datuen fitxa 1.DF3A-13P-2DSA.pdf2.DF3A-13P-2DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Press-Fit, Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series DF3 Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra 0.299" (7.60mm) Beste izenak *DF3A-13P-2DSA
DF3A13P2DSA
HR2021
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 13
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 5mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.197" (5.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 13 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.114" (2.90mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.122" (3.10mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 39.4µin (1.00µm)
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF3A-14P-2DSA
DF3A-14P-2DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 14POS 2MM VERT TIN
Stockean: 224659 pcs
Deskarga: DF3A-14P-2DSA.pdf
RFQ
DF3A-12P-2DSA
DF3A-12P-2DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 12POS 2MM VERT TIN
Stockean: 213116 pcs
Deskarga: DF3A-12P-2DSA.pdf
RFQ
DF3A-13P-2DS
DF3A-13P-2DS
deskribapena: CONN HEADER 13POS 2MM R/A TIN