DF33A-2022SCF(40)
HiroseHirose
DF33A-2022SCF(40) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF33A-2022SCF(40)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN CRIMP TERM FEMALE 20-22AWG
Fitxak: DF33A-2022SCF(40).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
DF33A-2022SCF(40)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF33A-2022SCF(40) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN CRIMP TERM FEMALE 20-22AWG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2289120 pcs Datuen fitxa DF33A-2022SCF(40).pdf
Wire Gauge 20-22 AWG Mota -
Series EnerBee™ DF33 Pin edo Socket Socket
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak H122496TR
Deskribapen zehatza Socket Contact Tin 20-22 AWG Crimp Kontaktua amaitzea Crimp
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Tin
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF33C-10RDS-3.3
DF33C-10RDS-3.3
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RETAINER DUAL ROW 10POS
Stockean: 467810 pcs
Deskarga: DF33C-10RDS-3.3.pdf
RFQ
DF33-8DP-3.3DSA(24)
DF33-8DP-3.3DSA(24)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 8POS 3.3MM DL TIN