DF33-5S-3.3C
HiroseHirose
DF33-5S-3.3C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF33-5S-3.3C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN SOCKET HSG 5POS 3.3MM
Fitxak: DF33-5S-3.3C.pdf
  • Mezua
DF33-5S-3.3Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF33-5S-3.3C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN SOCKET HSG 5POS 3.3MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 469441 pcs Datuen fitxa DF33-5S-3.3C.pdf
Series EnerBee™ DF33 Errenkada tartea -
Pitch 0.130" (3.30mm) Packaging Bulk
Beste izenak *DF33-5S-3.3C
H11660
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 5 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Lock Deskribapen zehatza 5 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.130" (3.30mm)