DF33-2RS-3.3
HiroseHirose
DF33-2RS-3.3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF33-2RS-3.3
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RETAINER SINGLE ROW 2POS
Fitxak: DF33-2RS-3.3.pdf
  • Mezua
DF33-2RS-3.3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF33-2RS-3.3 fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RETAINER SINGLE ROW 2POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4221 pcs Datuen fitxa DF33-2RS-3.3.pdf
Series EnerBee™ DF33 Beste izenak *DF33-2RS-3.3
H11662
Posizio kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Ezaugarriak - Osagarri mota Retainer Clip
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF33-2P-3.3DSA(24)
DF33-2P-3.3DSA(24)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 2POS 3.3MM PCB TIN
Stockean: 399236 pcs
Deskarga: DF33-2P-3.3DSA(24).pdf
RFQ
DF33-3P-3.3DSA(24)
DF33-3P-3.3DSA(24)
fabrikatzaileak: Hirose Electric Co Ltd
deskribapena: CONN HEADER 3POS 3.3MM PCB TIN