DF3-11S-2C
HiroseHirose
DF3-11S-2C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF3-11S-2C
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT HOUSING 11POS 2MM
Fitxak: 1.DF3-11S-2C.pdf2.DF3-11S-2C.pdf3.DF3-11S-2C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF3-11S-2Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF3-11S-2C fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT HOUSING 11POS 2MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 469584 pcs Datuen fitxa 1.DF3-11S-2C.pdf2.DF3-11S-2C.pdf3.DF3-11S-2C.pdf
Series DF3 Errenkada tartea -
Pitch 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Beste izenak *DF3-11S-2C
DF311S2C
H2092
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 11 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 11 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.079" (2.00mm)