DF20B-2830SCFA
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF20B-2830SCFA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CRIMP CONTACT
Fitxak: DF20B-2830SCFA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
20000 pcs
  • Mezua
DF20B-2830SCFAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF20B-2830SCFA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CRIMP CONTACT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2590316 pcs Datuen fitxa DF20B-2830SCFA.pdf
Wire Gauge 28-30 AWG Mota -
Series DF20 Pin edo Socket Socket
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 686-0025-7-00
DF20B-2830SCFA-ND
H126044TR
Deskribapen zehatza Socket Contact Gold 28-30 AWG Crimp Kontaktua amaitzea Crimp
Kontaktua Amaitu Loditasuna 8.00µin (0.203µm) Kontaktua Amaitu Gold
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF20A-10DS-1C
DF20A-10DS-1C
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN SOCKET CRIMP 10POS DUAL
Stockean: 364072 pcs
Deskarga: DF20A-10DS-1C.pdf
RFQ
DF208ST-G
DF208ST-G
fabrikatzaileak: Comchip Technology
deskribapena: RECTIFIER BRIDGE 2.0A 800V DFS