DF1EC-5P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1EC-5P-2.5DSA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF1EC-5P-2.5DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 5POS 2.5MM STR TIN
Fitxak: DF1EC-5P-2.5DSA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DF1EC-5P-2.5DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF1EC-5P-2.5DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 5POS 2.5MM STR TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6438 pcs Datuen fitxa DF1EC-5P-2.5DSA.pdf
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak *DF1EC-5P-2.5DSA
H3594
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 5
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 14.3mm, 15.8mm, 19.8mm
Isolamendu altuera 0.425" (10.80mm) Isolamendu kolorea Natural
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 5 position 0.098" (2.50mm)
Uneko balorazioa 3A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.142" (3.60mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.177" (4.50mm)
Produktu erlazionatuak
DF1EC-5P-2.5DSA(01)
DF1EC-5P-2.5DSA(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HDR 5POS 2.5MM STR TIN
Stockean: 6150 pcs
Deskarga:
RFQ
DF1EC-4P-2.5DSA(35)
DF1EC-4P-2.5DSA(35)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 4POS 2.5MM STR TIN