DF1BD-2P-2.5DSA
HiroseHirose
DF1BD-2P-2.5DSA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF1BD-2P-2.5DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN
Fitxak: DF1BD-2P-2.5DSA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DF1BD-2P-2.5DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF1BD-2P-2.5DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4497 pcs Datuen fitxa DF1BD-2P-2.5DSA.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series DF1B Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak *DF1BD-2P-2.5DSA
H3534
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 14mm
Isolamendu altuera 0.689" (17.50mm) Isolamendu kolorea White
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide, Keying Slot
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 2 position 0.098" (2.50mm)
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.177" (4.50mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post Tin Kontaktua Amaitu - Mating Tin
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF1BA-9EP-2.5RC
DF1BA-9EP-2.5RC
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 9POS 2.5MM
Stockean: 182771 pcs
Deskarga: DF1BA-9EP-2.5RC.pdf
RFQ
DF1BD-10P-2.5DSA(05)
DF1BD-10P-2.5DSA(05)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 10POS 2.5MM STR TIN
Stockean: 88386 pcs
Deskarga: DF1BD-10P-2.5DSA(05).pdf
RFQ
DF1BD-2P-2.5DSA(05)
DF1BD-2P-2.5DSA(05)
deskribapena: CONN HEADER 2POS 2.5MM STR TIN