DF1BA-30DEP-2.5RC
HiroseHirose
DF1BA-30DEP-2.5RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF1BA-30DEP-2.5RC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HOUSING 30POS 2.5MM
Fitxak: 1.DF1BA-30DEP-2.5RC.pdf2.DF1BA-30DEP-2.5RC.pdf3.DF1BA-30DEP-2.5RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF1BA-30DEP-2.5RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF1BA-30DEP-2.5RC fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG HOUSING 30POS 2.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF1B Errenkada tartea 0.098" (2.50mm)
Pitch 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Beste izenak H3709 Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 30 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea - Deskribapen zehatza 30 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)