DF1B-9P-2.5DSA
DF1B-9P-2.5DSA
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 9POS 2.5MM STR TIN
Stockean: 6594 pcs
Deskarga: DF1B-9P-2.5DSA.pdf
RFQ
DF1B-9EP-2.5RC
DF1B-9EP-2.5RC
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN PLUG HOUSING 9POS 2.5MM
Stockean: 228488 pcs
Deskarga: DF1B-9EP-2.5RC.pdf
RFQ
DF1B-9P-2.5DSA(01)
DF1B-9P-2.5DSA(01)
deskribapena: CONN HEADER 9POS 2.5MM STR GOLD
Deskarga: DF1B-9P-2.5DSA(01).pdf
DF1B-8P-2.5DSA
DF1B-8P-2.5DSA
deskribapena: CONN HEADER 8POS 2.5MM STR TIN
Deskarga: DF1B-8P-2.5DSA.pdf
DF1B-9P-2.5DS(01)
DF1B-9P-2.5DS(01)
deskribapena: CONN HEADER 9POS 2.5MM R/A GOLD