DF1B-4ES-2.5RC
HiroseHirose
DF1B-4ES-2.5RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF1B-4ES-2.5RC
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT HOUSING 4POS 2.5MM
Fitxak: 1.DF1B-4ES-2.5RC.pdf2.DF1B-4ES-2.5RC.pdf3.DF1B-4ES-2.5RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
DF1B-4ES-2.5RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF1B-4ES-2.5RC fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT HOUSING 4POS 2.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Series DF1B Errenkada tartea -
Pitch 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Beste izenak *DF1B-4ES-2.5RC
DF1B4ES25RC
H3800
Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 4 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Locking Ramp Deskribapen zehatza 4 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)
Harremanetarako mota Female Socket Kontaktua amaitzea Crimp, IDC
Konektore mota Receptacle Kolore White
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DF1B-4DS-2.5RC
DF1B-4DS-2.5RC
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN RECEPT HOUSING 4POS 2.5MM
Stockean: 400226 pcs
Deskarga: DF1B-4DS-2.5RC.pdf
RFQ
DF1B-4P-2.5DSA(01)
DF1B-4P-2.5DSA(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: CONN HEADER 4POS 2.5MM STR GOLD