DF1B-18DP-2.5DS(01)
HiroseHirose
DF1B-18DP-2.5DS(01) Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF1B-18DP-2.5DS(01)
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 18POS 2.5MM R/A GOLD
Fitxak: 1.DF1B-18DP-2.5DS(01).pdf2.DF1B-18DP-2.5DS(01).pdf3.DF1B-18DP-2.5DS(01).pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
DF1B-18DP-2.5DS(01)ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF1B-18DP-2.5DS(01) fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HEADER 18POS 2.5MM R/A GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series DF1B Errenkada Tartea - Estaltzea 0.098" (2.50mm)
Pitch - Mating 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak H3656
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.339" (8.61mm) Isolamendu kolorea White
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.098" (2.50mm)
Uneko balorazioa - Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.130" (3.30mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.177" (4.50mm)