DF11E-22DP-2DSA
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DF11E-22DP-2DSA
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 22POS
Fitxak: 1.DF11E-22DP-2DSA.pdf2.DF11E-22DP-2DSA.pdf3.DF11E-22DP-2DSA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
DF11E-22DP-2DSAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DF11E-22DP-2DSA fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN HDR 22POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series DF11 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging -
Kontaktu-luzera orokorra 0.299" (7.60mm) Beste izenak 543-0760-3-00
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 22
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 7.55, 7.8mm, 8.9mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Polyamide (PA), Nylon
Isolamendu altuera 0.260" (6.60mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Detent Lock Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 22 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.118" (3.00mm)