| Zenbakiaren zenbakia | DF11-18DEP-2A | fabrikatzailea | Hirose |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN ADAPTER PLUG/PLUG 18POS 2MM | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Series | DF11 | Errenkada tartea | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) | Beste izenak | *DF11-18DEP-2A DF1118DEP2A H2935 |
| Errenkada kopurua | 2 | Posizio kopurua | 18 |
| Muntaketa mota | Panel Mount, Snap-In | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant | Deskribapen zehatza | 18 Position Adapter Connector Plug, Male Pins To Plug, Male Pins 0.079" (2.00mm) |