CX90M-16P
HiroseHirose
Hirose
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CX90M-16P
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT USB C MID MOUNT
Fitxak: 1.CX90M-16P.pdf2.CX90M-16P.pdf3.CX90M-16P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
CX90M-16Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CX90M-16P fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT USB C MID MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 70255 pcs Datuen fitxa 1.CX90M-16P.pdf2.CX90M-16P.pdf3.CX90M-16P.pdf
Tentsioaren balioa 20VAC Bukaera Solder
zehaztapenak USB 2.0 OTG estali Shielded
Shell / Blindaje Materiala Steel, Stainless Series CX
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak H126318TR
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C Portuen kopurua 1
Kontaktu kopurua 16 Muntaketa mota Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle
Ezaugarri muntatzea Horizontal, Mid Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Akoplatu zikloak 10000 Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Generoa Receptacle
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza USB - C USB 2.0 OTG Receptacle Connector 16 Position Board Edge, Cutout; Surface Mount; Through Hole, Right Angle
Uneko balorazioa 0.25A, 1.25A Kontaktua Amaitu Gold