A3D-44DA-2DSG
HiroseHirose
A3D-44DA-2DSG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A3D-44DA-2DSG
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 44POS 2MM GOLD DIP
Fitxak: A3D-44DA-2DSG.pdf
  • Mezua
A3D-44DA-2DSGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A3D-44DA-2DSG fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 44POS 2MM GOLD DIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3216 pcs Datuen fitxa A3D-44DA-2DSG.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series A3
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak *A3D-44DA-2DSG
H1890
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 44
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 5.1mm, 6mm
Isolamendu altuera 0.165" (4.20mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 44 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket