A3D-14DA-2DSE
HiroseHirose
A3D-14DA-2DSE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A3D-14DA-2DSE
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 14POS 2MM GOLD DIP
Fitxak: A3D-14DA-2DSE.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
A3D-14DA-2DSEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A3D-14DA-2DSE fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 14POS 2MM GOLD DIP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4519 pcs Datuen fitxa A3D-14DA-2DSE.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series A3
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak *A3D-14DA-2DSE
H1883
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 5.1mm, 6mm
Isolamendu altuera 0.165" (4.20mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.050" (1.27mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 39.4µin (1.00µm)