A3A-28DA-2SV
HiroseHirose
A3A-28DA-2SV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A3A-28DA-2SV
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN RECEPT 28POS 2MM GOLD SMD
Fitxak: A3A-28DA-2SV.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
A3A-28DA-2SVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A3A-28DA-2SV fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN RECEPT 28POS 2MM GOLD SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6525 pcs Datuen fitxa A3A-28DA-2SV.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series A3
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Beste izenak *A3A-28DA-2SV
H1847
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 28
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 5.1mm, 6mm
Isolamendu altuera 0.165" (4.20mm) Isolamendu kolorea Brown
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 28 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket