3840-B-18P
HiroseHirose
3840-B-18P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3840-B-18P
Fabrikatzaileak / Marka: Hirose
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 18POS CABLE MOUNT
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
3840-B-18Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3840-B-18P fabrikatzailea Hirose
deskribapena CONN PLUG 18POS CABLE MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Bukaera Solder Series 3800
Packaging Tray Beste izenak *3840-B-18P
3840B18P
H11953
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarriak - Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Multi-Purpose
Konektorearen estiloa Plug
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
384
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: RND STANDOFF #6-32 PHENOLIC 3/8"
Stockean: 133021 pcs
Deskarga: 384.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Pomona Electronics
deskribapena: CONN TERMINATOR PLUG BNC 50OHM
Stockean: 8305 pcs
Deskarga: 3840-50.pdf
RFQ
3840-IM/CK-MP(62)
3840-IM/CK-MP(62)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: HAND TOOL FOR 3800 SERIES
Stockean: 304 pcs
Deskarga: 3840-IM/CK-MP(62).pdf
deskribapena: CONN TERMINATOR PLUG BNC 75OHM
Deskarga: 3840-75.pdf
deskribapena: CONN TERMINATOR PLUG BNC 600OHM
3841
deskribapena: CONN ADAPT JACK-JACK N 50 OHM
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: FUSE BOARD MNT 1A 250VAC RADIAL
3840-IM/CK-MP(01)
3840-IM/CK-MP(01)
fabrikatzaileak: Hirose
deskribapena: TOOL HAND CRIMPER RECT CONTACTS
Stockean: 14 pcs
Deskarga: 3840-IM/CK-MP(01).pdf
3840-IM/CK-MP
3840-IM/CK-MP
deskribapena: TOOL PRESS APPLICATOR RECT CONN
Stockean: 17 pcs
Deskarga: 3840-IM/CK-MP.pdf
deskribapena: CONN TERMINATOR PLUG BNC 100OHM
3840-IM/CK-MP(61)
3840-IM/CK-MP(61)
Stockean: 249 pcs
Deskarga: 3840-IM/CK-MP(61).pdf
deskribapena: CONN TERMINATOR PLUG BNC 93OHM