TAG23-100
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TAG23-100
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena WH SELF-LAM VINYL 1X1.5X7.437"
Fitxak: TAG23-100.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 197 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 197 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4 pcs
  • Mezua
TAG23-100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TAG23-100 fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena WH SELF-LAM VINYL 1X1.5X7.437" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 197 pcs Datuen fitxa TAG23-100.pdf
Series TabTags Packaging 2500 per Pkg
Beste izenak 595-23100
TAG23
Tenperatura operatiboa -46°C ~ 93°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Vinyl
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Etiketa mota Self Laminating
Etiketa tamaina 1.00" x 7.44" (25.4mm x 188.9mm) Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Dot-Matrix Printer
Deskribapen zehatza White Self Laminating Label 1.00" x 7.44" (25.4mm x 188.9mm) Kolore White