T5D03750M4
HellermannTytonHellermannTyton
T5D03750M4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T5D03750M4
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Fitxak: T5D03750M4.pdf
  • Mezua
T5D03750M4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T5D03750M4 fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3095 pcs Datuen fitxa T5D03750M4.pdf
Zabalera 0.500" (12.70mm) Idatzi atributuak -
Mota Clip, P-Type Series T5
Torlojuaren tamaina - Panel lodiera -
Panelaren zuloaren tamaina 0.203" (5.16mm) Packaging Bulk
Beste izenak 211-00124
T5D0375
Tamaina irekitzea 0.375" (9.53mm)
Muntaketa mota Fastener Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material lodiera 0.050" (1.27mm) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-2
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Luzera -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Cable Clip, P-Type Black Fastener 0.375" (9.53mm)
Kolore Black Zentro sorta zentro muntatzea 0.530" (13.46mm)