T50R0VOC2
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T50R0VOC2
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena CABLE TIE 50LB. 7.95"
Fitxak:
  • Mezua
T50R0VOC2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T50R0VOC2 fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena CABLE TIE 50LB. 7.95" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5567 pcs Datuen fitxa
Wire / Cable Tie Mota Standard, Locking Zabalera 0.181" (4.60mm)
Trakzio indarra 50 lbs (22.68 kg) Series -
Packaging 100 per Pkg Beste izenak 111-04887
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Luzera - gutxi gorabehera 8.00"
Luzera - Benetakoa 0.663' (202.00mm, 7.95") Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Flame Retardant Deskribapen zehatza Standard, Locking Black 1.97" (50.00mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.663' (202.00mm, 7.95")
Kolore Black Sorta-diametroa 1.97" (50.00mm)