T3D01250M4
HellermannTytonHellermannTyton
T3D01250M4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T3D01250M4
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER
Fitxak: 1.T3D01250M4.pdf2.T3D01250M4.pdf
  • Mezua
T3D01250M4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T3D01250M4 fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena CBL CLAMP P-TYPE BLACK FASTENER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4158 pcs Datuen fitxa 1.T3D01250M4.pdf2.T3D01250M4.pdf
Zabalera 0.375" (9.53mm) Idatzi atributuak -
Mota Clamp, P-Type Series T3
Torlojuaren tamaina - Panel lodiera -
Panelaren zuloaren tamaina 0.203" (5.16mm) Packaging Bulk
Beste izenak 211-00131
T3D0125
Tamaina irekitzea 0.125" (3.18mm)
Muntaketa mota Fastener Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material lodiera 0.050" (1.27mm) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-2
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Luzera -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Cable Clamp, P-Type Black Fastener 0.125" (3.18mm)
Kolore Black Zentro sorta zentro muntatzea 0.329" (8.36mm)