T150M0UVX2
HellermannTytonHellermannTyton
HellermannTyton
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T150M0UVX2
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena T150M BLK UV TIE 21"
Fitxak: 1.T150M0UVX2.pdf2.T150M0UVX2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
T150M0UVX2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T150M0UVX2 fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena T150M BLK UV TIE 21" Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 164255 pcs Datuen fitxa 1.T150M0UVX2.pdf2.T150M0UVX2.pdf
Wire / Cable Tie Mota Standard, Locking Zabalera 0.350" (8.90mm)
Trakzio indarra 175 lbs (79.40 kg) Series -
Packaging 25 per Pkg Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Luzera - gutxi gorabehera 20.75"
Luzera - Benetakoa 1.739' (530.00mm) Ezaugarriak Halogen Free, UV Resistant
Deskribapen zehatza Standard, Locking Black 5.91" (150.00mm) 0.350" (8.90mm) 175 lbs (79.40 kg) 1.739' (530.00mm) Kolore Black
Sorta-diametroa 5.91" (150.00mm)