SRCI1000K2
HellermannTytonHellermannTyton
SRCI1000K2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SRCI1000K2
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena CBL CLIP C-TYPE IVORY ADHESIVE
Fitxak: SRCI1000K2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5200 pcs
  • Mezua
SRCI1000K2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SRCI1000K2 fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena CBL CLIP C-TYPE IVORY ADHESIVE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44818 pcs Datuen fitxa SRCI1000K2.pdf
Zabalera - Idatzi atributuak Hinged, Locking
Mota Clip, C-Type Series TSR
Torlojuaren tamaina - Panel lodiera -
Panelaren zuloaren tamaina - Packaging Bulk
Beste izenak 151-00280
SRCI1000
Tamaina irekitzea 1.000" (25.40mm)
Muntaketa mota Adhesive Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material lodiera - Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Material Polyvinyl Chloride (PVC) Luzera 1.880" (47.75mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 1.000" (25.40mm)
Ezaugarriak Flame Retardant Deskribapen zehatza Cable Clip, C-Type Ivory Adhesive 1.000" (25.40mm)
Kolore Ivory Zentro sorta zentro muntatzea -
Atxikidura Rubber Based
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SRCC-1
SRCC-1
fabrikatzaileak: Essentra Components
deskribapena: CBL CLAMP STR RLF GRAY FASTENER
Stockean: 258666 pcs
Deskarga: SRCC-1.pdf
RFQ
SRCN1A16-10S
SRCN1A16-10S
fabrikatzaileak: JAE Electronics
deskribapena: CONN RECEPT 10POS W/SOCKETS
Stockean: 7346 pcs
Deskarga: SRCN1A16-10S.pdf
RFQ
SRCN1A13-3S
SRCN1A13-3S
fabrikatzaileak: JAE Electronics, Inc.
deskribapena: CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP