REZ200.NB3P
HellermannTytonHellermannTyton
REZ200.NB3P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REZ200.NB3P
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena RELEASABLE TIE 7.8"L 30LB BLACK
Fitxak: 1.REZ200.NB3P.pdf2.REZ200.NB3P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
REZ200.NB3Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REZ200.NB3P fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena RELEASABLE TIE 7.8"L 30LB BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193842 pcs Datuen fitxa 1.REZ200.NB3P.pdf2.REZ200.NB3P.pdf
Wire / Cable Tie Mota Standard, Pinch Releasable Zabalera 0.185" (4.70mm)
Trakzio indarra 30 lbs (13.61 kg) Series -
Packaging 100 per Pkg Beste izenak 1436-1335
REZ200
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Luzera - gutxi gorabehera 7.75"
Luzera - Benetakoa 0.656' (200.00mm, 7.87") Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Standard, Pinch Releasable Black 1.97" (50.00mm) 0.185" (4.70mm) 30 lbs (13.61 kg) 0.656' (200.00mm, 7.87")
Kolore Black Sorta-diametroa 1.97" (50.00mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
17-S280N-C
17-S280N-C
fabrikatzaileak: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
deskribapena: CBL TIE LOCKING NAT 50LB 11.02"
Stockean: 1117130 pcs
Deskarga: 17-S280N-C.pdf
RFQ
TELS-27
TELS-27
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: EXTENDED LENGTH TIE 10-27"
Stockean: 14618 pcs
Deskarga: TELS-27.pdf
RFQ
17-M120N-C
17-M120N-C
deskribapena: CBL TIE LOCKING NAT 18LB 4.72"
Deskarga: 17-M120N-C.pdf
IT18R3L4
IT18R3L4
deskribapena: IT18R ORN ID TIE 3.94"