REL50L0C2
HellermannTytonHellermannTyton
REL50L0C2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: REL50L0C2
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena RELEASABLE TIE 9.8"L 50LB BLACK
Fitxak: REL50L0C2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
REL50L0C2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia REL50L0C2 fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena RELEASABLE TIE 9.8"L 50LB BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 151027 pcs Datuen fitxa REL50L0C2.pdf
Wire / Cable Tie Mota Standard, Releasable Zabalera 0.291" (7.40mm)
Trakzio indarra 50 lbs (22.68 kg) Series -
Packaging 100 per Pkg Beste izenak 1436-1505
REL50L
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Luzera - gutxi gorabehera 9.75"
Luzera - Benetakoa 0.820' (250.00mm, 9.84") Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Standard, Releasable Black 2.76" (70.00mm) 0.291" (7.40mm) 50 lbs (22.68 kg) 0.820' (250.00mm, 9.84")
Kolore Black Sorta-diametroa 2.76" (70.00mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
REL50R
REL50R
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: POT 50 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
Stockean: 1112 pcs
Deskarga: REL50R.pdf
RFQ
REL500
REL500
fabrikatzaileak: Ohmite
deskribapena: POT 500 OHM 12.5W WIREWOUND LIN
Stockean: 1500 pcs
Deskarga: REL500.pdf
RFQ
REL50L9L4
REL50L9L4
fabrikatzaileak: HellermannTyton
deskribapena: RELEASABLE TIE 9.8"L 50 LB NATUR
Deskarga: REL50L9L4.pdf
REL3R0
REL3R0
deskribapena: POT 3 OHM 12.5W WIREWOUND LINEAR