LTP32G-25M
HellermannTytonHellermannTyton
LTP32G-25M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LTP32G-25M
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena MET 1"(32MM)DIAGALVCVR GRY 82'/R
Fitxak: 1.LTP32G-25M.pdf2.LTP32G-25M.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 461 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 461 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
50 pcs
  • Mezua
LTP32G-25Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LTP32G-25M fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena MET 1"(32MM)DIAGALVCVR GRY 82'/R Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 461 pcs Datuen fitxa 1.LTP32G-25M.pdf2.LTP32G-25M.pdf
Wall Loditasuna - Idatzi atributuak Convoluted, Corrugated
Mota Wire Loom, Protective Hose Series HelaGuard LTP
Beste izenak 1436-1872 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Materialaren sueztasuna baloratzea -
Material Steel, Galvanized, PVC Coated Babes likidoa Oil Resistant
Luzera 82.02' (25.00m) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Bero Babesteko - Ezaugarriak Acid Resistant
Ingurumenaren babesa UV Resistant Diametroa - Kanpoan 1.300" (33.02mm)
Diametroa - Barruan 1.040" (26.42mm) Deskribapen zehatza Gray Steel, Galvanized, PVC Coated Convoluted, Corrugated Wire Loom, Protective Hose 1.040" (26.42mm) 82.02' (25.00m)