GT.75X156P2
HellermannTytonHellermannTyton
GT.75X156P2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GT.75X156P2
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena GRIP TIE 15X.75" BLUE
Fitxak: 1.GT.75X156P2.pdf2.GT.75X156P2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
GT.75X156P2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GT.75X156P2 fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena GRIP TIE 15X.75" BLUE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33364 pcs Datuen fitxa 1.GT.75X156P2.pdf2.GT.75X156P2.pdf
Wire / Cable Tie Mota Hook and Loop - Tie Zabalera 0.750" (19.05mm)
Trakzio indarra 50 lbs (22.68 kg) Series -
Packaging 10 per Pkg Beste izenak 854-44382
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polyethylene Hook, Polyamide Loop Luzera - gutxi gorabehera 15.00"
Luzera - Benetakoa 1.250' (381.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Hook and Loop - Tie Blue 3.88" (98.55mm) 0.750" (19.05mm) 50 lbs (22.68 kg) 1.250' (381.00mm)
Kolore Blue Sorta-diametroa 3.88" (98.55mm)