GT.50X12MP2V2
HellermannTytonHellermannTyton
GT.50X12MP2V2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GT.50X12MP2V2
Fabrikatzaileak / Marka: HellermannTyton
Produktuaren Deskribapena GRIP TIE 12X.5" MAROON
Fitxak: 1.GT.50X12MP2V2.pdf2.GT.50X12MP2V2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
GT.50X12MP2V2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GT.50X12MP2V2 fabrikatzailea HellermannTyton
deskribapena GRIP TIE 12X.5" MAROON Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87146 pcs Datuen fitxa 1.GT.50X12MP2V2.pdf2.GT.50X12MP2V2.pdf
Wire / Cable Tie Mota Hook and Loop - Tie Zabalera 0.500" (12.70mm)
Trakzio indarra 40 lbs (18.14 kg) Series -
Packaging 10 per Pkg Beste izenak 1436-1257
GT.50X12
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Polypropylene Hook, Polyamide Loop Luzera - gutxi gorabehera 12.00"
Luzera - Benetakoa 1.000' (304.80mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Flame Retardant, Plenum Rated Deskribapen zehatza Hook and Loop - Tie Maroon 3.18" (80.70mm) 0.500" (12.70mm) 40 lbs (18.14 kg) 1.000' (304.80mm)
Kolore Maroon Sorta-diametroa 3.18" (80.70mm)