M80-6812045
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M80-6812045
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 10+10 FEMALE VERT CONN
Fitxak: 1.M80-6812045.pdf2.M80-6812045.pdf3.M80-6812045.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
M80-6812045ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M80-6812045 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 10+10 FEMALE VERT CONN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12338 pcs Datuen fitxa 1.M80-6812045.pdf2.M80-6812045.pdf3.M80-6812045.pdf
Tentsioaren balorazioa 120V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series Datamate L-Tek
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 20 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 7.85mm, 8.45mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled Isolamendu altuera 0.220" (5.60mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Locking Ramp
Deskribapen zehatza 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Uneko balorazioa -