M80-5T22005B1
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M80-5T22005B1
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 10+10 WAY MV PC-TAIL W BACKSHELL
Fitxak: M80-5T22005B1.pdf
  • Mezua
M80-5T22005B1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M80-5T22005B1 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 10+10 WAY MV PC-TAIL W BACKSHELL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6484 pcs Datuen fitxa M80-5T22005B1.pdf
Tentsioaren balorazioa 120V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Datamate S-Tek Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak M80-5T22005B1-00-000-00-000
M80-5T22005B1-00-000-00-000-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 121°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 33.55mm
Isolamendu altuera 0.319" (8.10mm) Isolamendu kolorea Black
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 20 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 2.2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.150" (3.81mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -