M80-5300642
HarwinHarwin
M80-5300642 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M80-5300642
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 2MM R/A W/SCREW 6POS
Fitxak: 1.M80-5300642.pdf2.M80-5300642.pdf3.M80-5300642.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
16 pcs
112 pcs
512 pcs
1008 pcs
  • Mezua
M80-5300642ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M80-5300642 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HDR 2MM R/A W/SCREW 6POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7456 pcs Datuen fitxa 1.M80-5300642.pdf2.M80-5300642.pdf3.M80-5300642.pdf
Tentsioaren balorazioa 800V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Datamate J-Tek Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 952-1016-5
M805300642
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.218" (5.55mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Keying Slot, Mating Flange
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 2.2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Circular Harremanetarako materiala Phosphor Bronze
Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -