M80-4121442
HarwinHarwin
Harwin
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M80-4121442
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 7+7 WAY FEMALE SMT + WO J/S
Fitxak: 1.M80-4121442.pdf2.M80-4121442.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
44 pcs
  • Mezua
M80-4121442ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M80-4121442 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 7+7 WAY FEMALE SMT + WO J/S Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8946 pcs Datuen fitxa 1.M80-4121442.pdf2.M80-4121442.pdf
Tentsioaren balorazioa 120V Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series Datamate J-Tek
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 14 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 7.7mm, 7.95mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Isolamendu altuera 0.220" (5.60mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak Mating Flange, Polarizing Key Mota atxikitzea -
Deskribapen zehatza 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Uneko balorazioa -