M55-6101242R
HarwinHarwin
M55-6101242R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55-6101242R
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 1.27MM SMD R/A 12POS
Fitxak: 1.M55-6101242R.pdf2.M55-6101242R.pdf3.M55-6101242R.pdf4.M55-6101242R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
700 pcs
1400 pcs
2100 pcs
  • Mezua
M55-6101242Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55-6101242R fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN RCPT 1.27MM SMD R/A 12POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balorazioa 100VAC Bukaera Solder
Style Board to Board Series Archer Kontrol
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 952-3859-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.146" (3.70mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide, Solder Retention
Mota atxikitzea Latch Holder Deskribapen zehatza 12 Position Receptacle Connector Surface Mount, Right Angle
Uneko balorazioa 1.2A Harremanetarako mota Female Socket