M52-5011045
HarwinHarwin
M52-5011045 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M52-5011045
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 10POS T/H 1.27MM GOLD
Fitxak: 1.M52-5011045.pdf2.M52-5011045.pdf3.M52-5011045.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1035 pcs
  • Mezua
M52-5011045ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M52-5011045 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN RCPT 10POS T/H 1.27MM GOLD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123820 pcs Datuen fitxa 1.M52-5011045.pdf2.M52-5011045.pdf3.M52-5011045.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board Series Archer M52
Errenkada Tartea - Estaltzea - Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 1 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA9T), Nylon 9T Isolamendu altuera 0.335" (8.51mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza 10 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold Uneko balorazioa 1A
Harremanetarako mota Forked Harremanetarako Forma Rectangular
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Harremanetarako luzera - Post 0.110" (2.79mm)