M52-040023W1045
HarwinHarwin
M52-040023W1045 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M52-040023W1045
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena 10+10 DIL PCT MALE PIN HDR
Fitxak: 1.M52-040023W1045.pdf2.M52-040023W1045.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
M52-040023W1045ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M52-040023W1045 fabrikatzailea Harwin
deskribapena 10+10 DIL PCT MALE PIN HDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39264 pcs Datuen fitxa 1.M52-040023W1045.pdf2.M52-040023W1045.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Unshrouded
Series Archer M52 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.346" (8.80mm) Beste izenak 952-3516
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 7.10mm, 8.50mm, 11.00mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Polyamide (PA6T), Nylon 6T Isolamendu altuera 0.098" (2.50mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 20 position 0.050" (1.27mm) Uneko balorazioa 1A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Brass Harremanetarako luzera - Post 0.091" (2.30mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.157" (4.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -