M50-4903145
HarwinHarwin
M50-4903145 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-4903145
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 1.27MM SMD AU 62POS
Fitxak: 1.M50-4903145.pdf2.M50-4903145.pdf3.M50-4903145.pdf
  • Mezua
M50-4903145ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-4903145 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HDR 1.27MM SMD AU 62POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5728 pcs Datuen fitxa 1.M50-4903145.pdf2.M50-4903145.pdf3.M50-4903145.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Archer M50 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 62 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Liquid Crystal Polymer (LCP) Isolamendu altuera 0.224" (5.69mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 62 position 0.050" (1.27mm) Uneko balorazioa 1A per Contact