M50-3802542
HarwinHarwin
M50-3802542 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3802542
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN DIP PLUG 50POS 1.27MM IDC
Fitxak: 1.M50-3802542.pdf2.M50-3802542.pdf3.M50-3802542.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
2512 pcs
  • Mezua
M50-3802542ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3802542 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN DIP PLUG 50POS 1.27MM IDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19260 pcs Datuen fitxa 1.M50-3802542.pdf2.M50-3802542.pdf3.M50-3802542.pdf
Wire Gauge 30 AWG Series Archer M50
Errenkada tartea 0.050" (1.27mm) Packaging Tray
Beste izenak 952-2657
M50-3802542-ND
Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 50
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Feed Through
Deskribapen zehatza 50 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector IDC 30 AWG Through Hole Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Ribbon Cable, DIP Header
Kolore - Kable amaitzea IDC
Cable Pitch 0.025" (0.64mm) Kontseiluko alboetan 0.050" (1.27mm)