M50-3650742R
HarwinHarwin
M50-3650742R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3650742R
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 1.27MM 14POS SMT
Fitxak: 1.M50-3650742R.pdf2.M50-3650742R.pdf3.M50-3650742R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
1750 pcs
  • Mezua
M50-3650742Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3650742R fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HDR 1.27MM 14POS SMT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49867 pcs Datuen fitxa 1.M50-3650742R.pdf2.M50-3650742R.pdf3.M50-3650742R.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Shrouded - 4 Wall
Series Archer M50 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 952-2682-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 11.85mm
Isolamendu altuera 0.325" (8.25mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Lock, Keying Slot, Pick and Place
Mota atxikitzea Latch Lock/Eject Hooks Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 14 position 0.050" (1.27mm)
Uneko balorazioa 1.75A per Contact Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.120" (3.05mm)