M50-3603942
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3603942
  • Mezua
M50-3603942ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3603942 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONNECTOR SOCKET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3262 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series Archer M50 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 78 Muntaketa mota Surface Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Isolamendu materiala Thermoplastic
Isolamendu altuera 0.039" (1.00mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 78 position 0.050" (1.27mm)
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.118" (3.00mm)