M50-3603542
HarwinHarwin
M50-3603542 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3603542
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN HDR 1.27MM SMD AU 70POS
Fitxak: 1.M50-3603542.pdf2.M50-3603542.pdf3.M50-3603542.pdf
  • Mezua
M50-3603542ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3603542 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN HDR 1.27MM SMD AU 70POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2923 pcs Datuen fitxa 1.M50-3603542.pdf2.M50-3603542.pdf3.M50-3603542.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series Archer M50 Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 70 Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea 3.9mm, 5.3mm, 6.08mm, 6.18mm, 7mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Isolamendu materiala Thermoplastic Isolamendu altuera 0.039" (1.00mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount 70 position 0.050" (1.27mm) Uneko balorazioa 1A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post -
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.118" (3.00mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 98.4µin (2.50µm)