M50-3151042
HarwinHarwin
M50-3151042 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M50-3151042
Fabrikatzaileak / Marka: Harwin
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 1.27MM SMD GOLD 20POS
Fitxak: 1.M50-3151042.pdf2.M50-3151042.pdf3.M50-3151042.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
46 pcs
138 pcs
506 pcs
1012 pcs
  • Mezua
M50-3151042ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M50-3151042 fabrikatzailea Harwin
deskribapena CONN RCPT 1.27MM SMD GOLD 20POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21299 pcs Datuen fitxa 1.M50-3151042.pdf2.M50-3151042.pdf3.M50-3151042.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable Series Archer M50
Errenkada Tartea - Estaltzea 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Beste izenak 952-1374-5
M503151042
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 2
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea 3.2mm, 3.9mm, 4.6mm, 5.3mm, 7.2mm, 8.6mm
Isolamendu altuera 0.087" (2.20mm) Isolamendu kolorea Black
Ingress Protection - Ezaugarriak Board Guide
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza 20 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Uneko balorazioa 1A Harremanetarako mota Female Socket